SSS

Sıkça Sorulan Sorular

NFC Dijital Kartvizit Nedir?

NFC Dijital Kartvizit telefon numaranız, adresiniz, e-posta hesaplarınız, web siteniz, sosyal medya hesaplarınız vb. tüm bilgilerinizi istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz ve saniyeler içerisinde tanıştığınız kişilerin telefon rehberine kaydolabilmenizi sağlayan bir sistemdir.

Dijital Kartvizit Nasıl Çalışır?

Dijital kartvizit herhangi bir mobil aplikasyona ihtiyaç duymadan NFC ya da QR teknolojisi ile çalışmaktadır. Akıllı kartvizitinizi telefona yakınlaştırarak iletişim bilgilerinizi tanıştığınız kişiler ile anında paylaşabilirsiniz.

Logonuz ve İsminiz Karta Nasıl Eklenir?

Logonuz ve isminiz Basic kartlarda istediğiniz yerde konumlandırılabilir. Size özel tasarım kartlarında da tasarım ekibimizle iletişime geçerek logo ve isim konumunu ayarlayabilirsiniz.

Kartımı Nasıl Aktif Edebilirim?

Profiliniz kartınıza tanımlı olarak elinize ulaşır. Size sadece profilinizi aktif etmek kalıyor. Değişiklik ve güncellemeleri de istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Bilgilerimi Nasıl Eklerim?

Bilgilerinizi Elu Dijital Kart web sitesinden ekleyebilir istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Ayrıca Profil panelinizden de bilgilerinizi ekleyebilir veya güncelleyebilirsiniz.

NFC Teknolojisini Desteklemeyen Telefonlara Kartımı Nasıl Okuturum?

Nfc teknolojisini destekleyen telefonların listesini web sitemizde anında buradan ulaşabilirsiniz. Şayet telefonunuzda ya da müşterilerinizin telefonunda NFC teknolojisi yoksa size özel oluşturulmuş QR kodlarla tüm akıllı telefonlardan kart bilgilerine ulaşılabilir.

Abonelik Ücreti Var Mı?

Yıllık 150 Tl + KDV abonelik ücreti mevcuttur.

Kartım Çalınırsa Ya Da Kaybolursa Ne Yapmalıyım?

Elu dijitalle iletişime geçerek kartınızın kaybolduğunu bize bildirmelisiniz. Size hemen yeni bir kart hazırlanıp profil linkiniz değiştirilerek eski kart kullanıma kapatılır.

Select your currency
TRY Türk lirası
X